התאמת אבן קריסטל לפי אסטרולוגיה

התאמת תכשיטי אבנים לפי מפה אסטרולוגית אישית

מסקרן? מוזמנים לפנות אלי בוואטס אפ 054-9453070 (טלי) או מייל talynoymeir@gmail.com

רגע לפני שאתם פונים, אני ממליצה לקרוא את ההסבר על השירות ולפנות עם כל המידע הרלוונטי על פי הרשימה שבסוף הדף.

איך בוחרים אבן או קריסטל ?

ההמלצה של רוב המומחים לאבנים אנרגטיות היא ללכת לחנות, להרגיש את האנרגיה של האבנים ולבחור אינטואיטיבית. אך לא תמיד זה אפשרי, הן מבחינת מרחק מהחנות או המעצב שאיתו רוצים לעבוד והן כי יש אנשים (כמוני) שכאשר מגיעים למקום עם מבחר גדול של אבנים, הם מסתחררים הן מהיופי והשפע והצורך לבחור והן אנרגטית. בשנת הקורונה בתקופות הסגרים לא ניתן היה כלל להכנס לחנויות האבנים והצורך להתאים אבן ולקבל במשלוח התעצם.

שיטה ייחודית להתאמת אבן לפי מפה אסטרולוגית אישית

בשנת הקורונה התחלתי לחקור באופן מעמיק ידע אסטרולוגי ומטאפיזי, והתחלתי לבדוק את הידע ולנסות את יעילותו בהתאמת אבנים על עצמי, משפחתי, לקוחותיי בתחום האימון ולקוחות שביקשו תכשיטי אבנים,  וכך פיתחתי שיטה ייחודית ומרגשת המשלבת מספר תחומים מטאפיזיים ומתבססת על ספרים וידע מגוון, שפורסם על ידי חוקרים בתחום המטאפיזיקה, אסטרולוגיה, גיאולוגיה ומתקשרים, המאפשרת להתאים אבנים גם מרחוק וגם במתנה והפתעה.

מדובר בשיטה שמתאימה את האבן לפי נתונים מדוייקים של מפה אסטרולוגית אישית של מקבל האבן ומתייחסת לתמונה המפורטת של הכוכבים ביום ושעת הלידה (בין 17 ל- 40 כוכבים ונקודות חישוביות) וכן לאספקטים בין הכוכבים.
בניגוד למידע הכללי הרווח ברשת על התאמת אבן לפי מזל, המתייחס רק לאבן אחת עד שלש אבנים לכל מזל שמש (מזל שמש הוא המזל בו השמש היתה בעת הלידה), בשיטה שאני עובדת בה, ישנם 30 קריסטלים או מינרלים לכל מזל (אבן או מינרל לכל מעלה בגלגל המזלות) וההתאמה מבוצעת לפי רזולוציה של המעלה המדוייקת בה היו הכוכבים בגלגל המזלות בעת הלידה.

בנוסף, השיטה יודעת להתיחס גם לאיברים ואזורים בגוף בהם רוצים לתמוך.

בכל מקרה – ההמלצה על אבנים אינן תחליף לטיפול וייעוץ נפשי או רפואי מקצועי.

חשוב – בשלב זה, עקב העבודה הכרוכה בניתוח המידע האסטרולוגי, השירות מיועד אך ורק ללקוחות המעוניינים לרכוש ממני תכשיט מאבני קריסטל. אינני מציעה שירות של המלצה על אבנים לפי מפה אסטרולוגית, ללא כוונה לרכוש תכשיט אצלי וכמו כן, אינני מוכרת אבנים גולמיות או חלוקים.
לפני פנייה אלי , אנא עיינו במגוון סגנונות העיצוב שאני מציעה, באתר, בפייסבוק או באינסטגרם. אם יש לכם משהו בראש ולא ראיתם אצלי, ניתן לשלוח לי תמונה דומה בוואטס אפ ואבדוק אם אני יכולה להכין משהו בסגנון.

ניתן להזמין אצלי שרשראות וצמידים לנשים, לגברים ולילדים – אבנים בשילוב מקרמה (חוט כותנה או חוט פוליאסטר עמיד במים) או קריסטלים בעיטוף חוטי כסף וכן עגילים (כסף, לא זהב) ומחזיקי מפתחות. טווח המחירים של התכשיטים, הכולל את ההתאמה האסטרולוגית נע בין 250 ₪ ל 400 ₪, (תלוי בסוג האבן, כמות החרוזים, מורכבות וחומרי העיצוב) כך שניתן להתאים תכשיט או מוצר לפי תקציב. כל התכשיטים מגיעים עם פתק הסבר על תכונות האבנים ובאריזת מתנה יפה.

את כל שלבי ההזמנה עושים בוואטס אפ, מייל או טלפון.

המחירים אינם כוללים משלוח. ניתן לאסוף מהרצליה או להוסיף דמי משלוח עבור דואר רשום (תוספת 20 ₪) או שליחים (מחיר נקבע לפי הדחיפות והמיקום שליחות).

 רוצים להתחיל ? לעיצוב תכשיט אבן לפי אסטרולוגיה אישית

שלחו לי בוואטס אפ הודעה עם הפרטים הבאים:

 1. שמכם
 2. למתי אתם צריכים את התכשיט (שאבדוק שאני יכולה לספק בזמן)
 3. מאיפה אתם בארץ והאם תרצו להגיע לאסוף מהרצליה או לקבל בדואר / שליח.
 4. עבור מי התכשיט, שם פרטי ומה הקשר שלכם אליו/ה. (במידה ומי שיענוד את האבן סובל חלילה ממחלה קשה – יש לציין זאת.)
 5. תאריך לידה, עיר לידה ושעת לידה** של מי שהתכשיט עבורו/ה.
  ** שעת לידה חשובה מאד, שכן היא קובעת את מיקום הירח בעת הלידה, וכן נקודות חישובויות נוספות חשובות מאד הנגזרות מהשעה כגון קו האופק וקו הקריירה וכך מאפשרת רמת דיוק גבוהה יותר וכן התייחסות לתחומי חיים כמו קריירה, זוגיות וכו.
  אם אין לכם שעת לידה – ניתן לנסות לברר במשרד הפנים 3450* info@piba.gov.il. אם לא הצלחתם להשיג שעת לידה – אך אתם יודעים אם נולדתם לפנות בוקר, בצהריים, בערב או בלילה – ציינו את המידע. אם אין לכם מושג או שזוהי מתנה ואינכם רוצים לשאול – עדיין אפשר להתאים אבנים רבות לפי יום הלידה.
 6. סגנון תכשיט שאתם מחפשים (תמונה של משהו שראיתם בסגנון שאתם מבקשים).
 7. סדר גודל תקציב (בין 250 ש"ח ל 400 ש"ח לא כולל משלוח)

אופציונלי:

 • אזור או איבר בגוף שרוצים עבורו תמיכה או מצב פיזיולוגי / כאב
 • תחום חיים או נושא שתרצו שאתמקד בו בעת ניתוח נתוני המפה האסטרולוגית או איכות שתרצו עבור מקבל התכשיט. (ביטוי עצמי, בטחון עצמי, רוגע, יצירתיות, מימוש, הצלחה, בית, משפחה, הורות וילדים, זוגיות, עבודה, קריירה, בריאות, הכרה, חברים וקהילה וכו')

שלחו את הנתונים אלי בוואטס אפ 054-9453070 (טלי) או מייל talynoymeir@gmail.com

כאמור – בכל מקרה – ההמלצה על אבנים אינן תחליף לטיפול וייעוץ נפשי או רפואי מקצועי.

לאחר קבלת הנתונים, אצור אתכם קשר ונתאם ציפיות מבחינת השירות ולוחות הזמנים.

לפני פיענוח המפה האסטרולוגית, יש להעביר לי בביט דמי רצינות של 50 ש"ח. סכום זה יופחת ממחיר התכשיט הסופי ולא יוחזר לאחר משלוח תמונות ושמות האבנים המומלצות.

לאחר העברת דמי רצינות, אתחיל בפיענוח המפה, תהליך שיכול לארוך מספר ימים, תלוי בעומס (אעדכן אתכם לגבי הצפי). בסיום הפענוח, אשלח לכם תמונות של אבנים וחרוזים מהמלאי שלי שתואמים את המפה האסטרולוגית של מקבל האבן (לפי פרטי הלידה ששלחתם), אשר ניתן להכין מהם תכשיט בסגנון שבקשתם ובגבולות התקציב שלכם. כמו כן אמסור מחיר ולוח זמנים להכנת התכשיט ומשלוח. התשלום מתבצע בביט או העברה בנקאית (ניתן גם באשראי).


*מכיוון משדובר בהתאמת תכשיט אישית – לאחר אישור ההזמנה אין החלפות והחזרות.

שיחה טלפונית אסטרו-קריסטלית

עקב בקשות של לקוחות, אני מציעה למי שרכש תכשיט אסטרולוגי אפשרות של שיחה טלפונית על אספקטים במפה האסטרולוגית האישית (שכבר פוענחה במסגרת התאמת התכשיט), בתעריף של 100 ש"ח כולל מע"מ לחצי שעה.
השיחות פותחות שערי הבנה למסע הנשמה הייחודי. גם שיחה קצרה יכולה לשפוך אור ולהביא תחושת רווחה, רוגע ובהירות.

נתראה בין הכוכבים והקריסטלים
שלכם,
טלי נוי-מאיר